رویداد عملیات روز صفر وارزون موبایل به بیرون درز کرد

رویداد عملیات روز صفر وارزون

ایونت Operation: Day Zero وارزون موبایل فاش شد

هدف این مقاله پوشش تمام اطلاعات فاش شده در مورد رویداد عملیات روز صفر وارزون موبایل و ارائه بینشی از تاریخ انتشار مورد انتظار بازی است.

Warzone Mobile به زودی راه اندازی خواهد شد و تاریخ انتشار جهانی این عنوان نزدیک است. در حال حاضر، این بازی در مرحله بتا است .و در مناطق محدودی از جمله مالزی، آلمان، شیلی، نروژ، سوئد و استرالیا در دسترس است. علیرغم اینکه در نسخه بتا قرار دارد، طرفداران از به‌روزرسانی‌هایی مطلع بوده‌اند. مانند رویداد اخیر کریسمس که برف را به نقشه اصلی، وردانسک می‌آورد.

گیمرها برای به دست آوردن تجهیزات جنگی از طریق گردونه شانس باید اقدام به خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل نمایند.

طبق شایعات گزارش شده توسط @DETONATEDcom، بازی با رویداد عملیات روز صفر وارزون موبایل راه اندازی می شود. که در تمامی عناوین از جمله مدرن وارفار 3، وارزون و وارزون موبایل قابل دسترسی خواهد بود. علاوه بر این، چند نشت در مورد این رویداد نیز منتشر شده است.

مقالات مرتبط »     رویداد Cryptid Bootcamp در مدرن وارفار 3 : تمام جوایز و نحوه دریافت آنها

رویداد عملیات روز صفر وارزون موبایل بررسی شد

طبق یک نشت ارائه شده توسط @CODWarfareForum، جزئیات مربوط به رویداد عملیات روز صفر وارزون موبایل نشان می دهد که بازیکنان می توانند از طریق بازی در دستگاه های تلفن همراه خود در رویداد شرکت کنند تا جوایزی را به دست آورند. که در همه سیستم عامل ها قابل دسترسی خواهد بود. این نشان دهنده عرضه جهانی بازی در طول این رویداد است.

در جریان رویداد COD Next، مشخص شد که وارزون موبایل قرار است در بهار 2024 به صورت جهانی عرضه شود. طبق اطلاعات اپ استور اپل، تاریخ انتشار مورد انتظار WZ Mobile 30 آوریل 2024 اعلام شده است. هرچند هنوز هیچ اطلاعات رسمی اعلام نشده است. بازیکنان می‌توانند پیش‌بینی کنند که بازی احتمالاً همزمان با آپدیت فصل سوم مدرن وارفار 3 و وارزون خواهد بود.

بر اساس اطلاعاتی که توسط @DETONATEDcom گزارش شده است، بازیکنان می توانند با شرکت در رویداد عملیات روز صفر وارزون موبایل، پوسته اپراتور و لوازم آرایشی مختلفی کسب کنند. علاوه بر این، یک کاموی جهانی کشف شده است که بازیکنان می توانند از طریق این رویداد کسب درآمد کنند.

اکتیویژن یک اپراتور اسکین چشمگیر برای شخصیت محبوب گوست به نام Condemned Ghost معرفی کرده است. این پوسته به عنوان یک جایزه رایگان در تمامی پلتفرم ها از جمله موبایل، رایانه شخصی، ایکس باکس و پلی استیشن در دسترس خواهد بود. بازیکنانی که برای وارزون موبایل با استفاده از حساب Activision مشابه رایانه شخصی یا کنسول خود ثبت نام کرده اند، پس از انتشار جهانی WZ Mobile، این پوسته را همراه با سایر جوایز به صورت رایگان دریافت خواهند کرد.

تمام جوایز پیش ثبت نام در زیر ذکر شده است:

  • Foe’s Flame Vinyl
  • Dark Familiar Emblem
  • طرح سلاح Prince of Hell X12
  • طرح سلاح Archfiend M4
  • پوسته اپراتور Ghost – Condemned

WZ Mobile مطمئناً بازیکنان را مجذوب خود خواهد کرد. زیرا با دو نقشه محبوب Verdansk و Rebirth Island از بازی اصلی در سطح جهانی عرضه خواهد شد. علاوه بر این، اکتیویژن رسماً تأیید کرده است که این نسخه موبایل دارای لابی های 120 بازیکن خواهد بود. و دارای حالت هایی مانند Solo، Duos، Trios و Quads برای هر دو بتل رویال و Resurgence خواهد بود.

 

نوشته قبلی

رویداد Cryptid Bootcamp در مدرن وارفار 3 : تمام جوایز و نحوه دریافت آنها

نوشته بعدی

نحوه باز کردن قفل Cryptid Sidewinder Mastery در MW3 بصورت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید