آموزش کامل نحوه استفاده از Locked Diary در زامبی های مدرن وارفار 3

چگونه از Locked Diary در Modern Warfare 3 Zombies استفاده کنیم؟

Locked Diary در زامبی های مدرن وارفار 3 یکی از آیتم های کلیدی است. که برای باز کردن Dark Aether Rift استفاده می شود. و یک عنصر جدید و هیجان انگیز را به گیم پلی اضافه می کند. برای به دست آوردن این آیتم منحصربه‌فرد، بازیکنان باید ماموریت زامبی‌های Act 4، Bad Signal را فعال کنند. و وظیفه بزرگ شکست دادن رئیس غول پیکر Gorm’gant را در Dark Aether Rift انجام دهند.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان سلاح ها و تجهیزات، لباس و زره دلخواه خود را انتخاب کنید.

بسیار مهم است که توجه داشته باشید:
به دست آوردن دفترچه خاطرات قفل شده کار آسانی نیست. نیاز به تجهیزات سختی برای عبور از چالش های ارائه شده دارد. هدف این مقاله ارائه راهنمای جامع برای دریافت Locked Diary در زامبی های مدرن وارفار 3 و نحوه استفاده از آن است.

مقالات مرتبط »    آموزش کامل نحوه دریافت جعبه کوروهانا در کالاف دیوتی موبایل

Locked Diary در زامبی های مدرن وارفار 3

نحوه دریافت

برای دریافت Locked Diary در زامبی های مدرن وارفار 3، قبل از ورود به مسابقه، با فعال کردن ماموریت Act 4، Bad Signal، شروع کنید. آمادگی کافی برای موفقیت لازم است. به شما توصیه می شود با یک تفنگ تهاجمی قدرتمند یا LMG، مهمات کافی، نارنجک، Perk-a-Colas، یک سلاح شگفت انگیز و یک تیم سه نفره آماده باشید. پس از بازی، اسلحه خود را به سطح 3 بسته و با استفاده از نقشه Tac به محل ماموریت بروید.

پس از ورود، با یک شکاف دارک اتر مواجه خواهید شد که به شما اجازه ورود به منطقه دارک اتر را می دهد. در این قلمرو، هدف شما شکستن چهار مهر است که در نقشه Tac مشخص می شوند. این کار را برای رویارویی با رئیس Gorm’gant، یک کرم غول پیکر Arther شبیه به رئیس اورکوس اما بسیار قدرتمندتر، تکمیل کنید. این هیولا را با تمرکز بر نقاط ضعفش و اجتناب از حملاتش شکست دهید. پس از پیروزی، یک شکاف پاداش ظاهر می شود که آیتم Locked Diary را به شما می دهد.

نحوه استفاده

Locked Diary در زامبی های مدرن وارفار 3 یک کالای کمیاب طلایی منحصر به فرد است. که به تنهایی هیچ کاربردی ندارد. شما باید سه آیتم دیگر، یعنی یک دوربین مداربسته، یک بطری قرص و یک قلاده سگ را پیدا کنید. تا دفتر خاطرات قفل شده ارزشمند باشد.

با از بین بردن Harvester Orb با استفاده از سلاح مجهز به مد مهمات Dead Wire، دوربین نظارت حماسی کمیاب را به دست آورید. در حالی که دوربین مداربسته در فهرست موجودی شما است، از پارگی اتر برای تله پورت به آسمان استفاده کنید. سپس می‌توانید از میان شکاف زرد پرواز کنید. قرارداد هدف با ارزش بالا که با رنگ بنفش مشخص شده است را تکمیل کنید. و دوربین مداربسته نادر طلایی را از شکاف پاداش دریافت کنید.

برای دریافت بطری حماسی Pill Bottle، سلاح خود را به مد مهمات Brain Rot مجهز کنید. یک لانه اتر پیدا کنید و یک یا دو گلوله به کیست زرد شلیک کنید تا سبز روشن شود. با اعلان “Open Toxic Cyst” (کیست سمی را باز کنید) با کیست تعامل کنید. کیست های باقیمانده را از لانه خارج کنید. سپس به کیست باز شده برگردید تا بطری قرص را بازیابی کنید. با استفاده از اشک اتر، از طریق شکاف سبز پرواز کنید. قرارداد جایزه با رنگ بنفش را تکمیل کنید و بطری قرص کمیاب طلایی را از شکاف پاداش جمع آوری کنید.

در نهایت، می‌توانید با قرار دادن یک تکه گوشت و یک مولوتف در یک سگ‌خانه، قلاده سگ نادر حماسی را به دست آورید و یک سگ جهنمی ایجاد کنید. برای به دست آوردن قلاده سگ، جانور را از بین ببرید. از طریق یک Ether Tear، از طریق شکاف قرمز پرواز کنید. و قرارداد هدف با ارزش بالا با علامت بنفش را تکمیل کنید تا قلاده سگ کمیاب طلا را از شکاف پاداش دریافت کنید.

پس از به دست آوردن هر چهار مورد، به جزیره ای در قسمت جنوبی منطقه پر خطر بروید. وقتی وارد می شوید، متوجه چهار پایه خواهید شد که هر کدام به یک آیتم خاص اختصاص داده شده است.

  • Locked Diary به نماد دانه برف می رود.
  • دوربین مداربسته به نماد رعد و برق می رود.
  • بطری قرص به نماد خطر می رود.
  • قلاده سگ به نماد آتش می رود.

هنگامی که هر چهار آیتم قرار می گیرند، یک پورتال ظاهر می شود که انبوهی از زامبی های قدرتمند را آزاد می کند. برای بدست آوردن Dark Aether Sigil این دشمنان را بکشید. از Dark Aether Sigil برای فعال کردن پورتال در Dark Aether Rift استفاده کنید. در داخل، سه قرارداد در انتظار است. و تکمیل آنها به طور دائمی Dark Aether Rifts را باز می کند.

با این حال، هر دسترسی نیاز به یک بار استفاده از Dark Aether Sigil دارد. این نشانه‌ها را می‌توان از طریق تکمیل قراردادهای ردیف 3 یا با کشف تصادفی آنها در مکان‌های Dark Aether هنگام انجام کارهای خاص به دست آورد.

 

نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه دریافت جعبه کوروهانا در کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

خطای HUENEME-CONCORD وارزون : راه حل های ممکن، دلایل و موارد دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید