نحوه ارتقاء سلاح شگفت انگیز به Tier 4 Pack-a-Punchدر زامبی های مدرن وارفار 3

چگونه می توان Pack-a-Punch Wonder Weapons را با استفاده از glitch جدید در MW3 Zombies به Tier 4 ارتقاء داد؟

این مقاله راهنمای گام به گام ارتقاء سلاح شگفت انگیز به Tier 4 Pack-a-Punchدر زامبی های مدرن وارفار 3 را ارائه می دهد.

The Wonder Weapons سلاح های گرم منحصر به فرد و قدرتمندی هستند. که به طور انحصاری در بازی کالاف دیوتی: مدرن وارفار 3 زامبی ها (MW3 Zombies) یافت می شوند. آنها کشنده هستند و از طریق Rewards Rifts، Mystery Box و Crafting Schematics قابل دستیابی اند. به تازگی، MrDalekJD، متخصص زامبی‌های MW3، ترفند جدیدی را فاش کرده است. که با تبدیل آن‌ها به سلاح‌های Tier 4، قدرت آن‌ها را بیش از پیش افزایش می‌دهد.

یکی از مهم ترین مزیت های خرید از ارزان ترین سایت خرید سی پی امکان خرید تجهیزات و لوازم لازم برای نبردها برای شکست دادن رقبا است.

این ترفند دنبال کردن مراحل دقیق را انجام می دهد و اگر هر نقطه به ترتیب انجام نشود، نمی توانید به آن برسید.

مقالات مرتبط »   نحوه تکثیر آیتم های کمیاب در MW3 زامبی ها (خطای Tombstone Duplication)

نحوه ارتقاء سلاح شگفت انگیز به Tier 4در زامبی های مدرن وارفار 3

این اشکال از شما می‌خواهد که ترتیب خاصی از مراحل را دنبال کنید. با انجام این کار، Wonder Weapon شما به یک نوع Pack-a-Punch Tier 4 ارتقا پیدا می کند. و قدرت آن به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

با انجام موفقیت آمیز هر مرحله، می توانید به یک سلاح شگفت انگیز بسیار کمیاب دست پیدا کنید. که قادر است زامبی های ردیف 3 را در عرض چند ثانیه از بین ببرد. به عنوان مثال، ارتقاء V-R11 آن را به قدری قدرتمند می کند که می تواند تنها در دو عکس یک مگا ابومینشن را از بین ببرد. علاوه بر این، Wunderwaffe DG-2 نیز یک گزینه عالی است. اگر می خواهید این مشکل را امتحان کنید، یکی از این سلاح های شگفت انگیز قدرتمند را مجهز کنید.

برای ارتقاء سلاح شگفت انگیز به Tier 4 در زامبی های مدرن وارفار 3، این مراحل خاص را دنبال کنید:

1) قبل از ورود به مسابقه زامبی، سلاح شگفت انگیز مورد علاقه خود، Juggernaut Killstreak و یک ابزار افسانه ای اتر را مجهز کنید.

2) هنگامی که در یک مسابقه قرار گرفتید، مطمئن شوید که Wonder Weapon که قصد دارید به Tier 4 Pack-a-Punch ارتقا دهید، در شکاف دوم قرار دارد.

3) همانطور که به منطقه پر خطر نزدیک می شوید، خود را به تجهیزات قدرتمندی مانند جلیقه زرهی 3 صفحه، سلاح های مهیب و حداقل 30000 اسانس مجهز کنید.

4) از Juggernaut Killstreak استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که این مرحله بسیار مهمی است. قبل از برداشتن Juggernaut از بسته مراقبت، هر دو سلاح خود را رها کنید.

5) از Juggernaut تا زمانی که مهمات آن تمام شود استفاده کنید. متعاقباً، اسلحه شگفت انگیز دومین اسلات شما به طور خودکار مجهز می شود. اما نادر بودن آن کمترین (خاکستری) خواهد بود.

6) اکنون، از ابزار Legendary Aether Tool در این Wonder Weapon خاکستری استفاده کنید. این اکشن نادر بودن آن را به Legendary تبدیل می‌کند. گونه‌ای که معمولاً برای Wonder Weapons وجود ندارد.

7) در نهایت، سلاح شگفت انگیز خود را به سطح 3 بسته بندی کنید. یا با صرف 30000 Essence یا با استفاده از یک کریستال Aetherium Flawless برای ارتقای مستقیم به سطح 3.

پیروی از این مراحل منجر به یک سلاح شگفت انگیز بسیار قدرتمند با موارد نادری می شود که از گزینه های استاندارد فراتر می رود. ارتقاء سطح 3 Pack-a-Punch قدرت آن را بیش از پیش افزایش می دهد. و در نتیجه آن را به یک سلاح درجه 4 تبدیل می کند.

این یک نقص بازی نیست. بنابراین ممکن است برای مدتی باقی بماند. با این حال، هیچ تضمینی وجود ندارد و توسعه دهندگان ممکن است هر لحظه این مشکل را برطرف کنند. بنابراین اگر به دنبال ارتقاء سلاح شگفت انگیز به Tier 4 هستید، سرعت بسیار مهم است.

 

نوشته قبلی

نحوه تکثیر آیتم های کمیاب در MW3 زامبی ها (خطای Tombstone Duplication)

نوشته بعدی

کالاف دیوتی وارزون موبایل در هند بهار 2024 منتشر می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید