سیزن 8 کالاف دیوتی موبایل دو چالش فصلی در پیش دارد

فصل هشتم CoD Mobile چالش های فصلی Hot Potato و Sai of Relief را به ارمغان می آورد

چالش های فصلی سیزن 8 کالاف دیوتی موبایل به نام Hot Potato و Sai of Relief با جوایز شگفت انگیزی در راه است. جوایز را اینجا بررسی کنید.

Call of Duty Mobile فصل 8 اکنون پخش می شود و Battle Pass، سلاح ها، حالت ها و ویژگی های بیشتر را به همراه دارد. CoD Mobile Season 8 چالش های فصلی آینده را به نام Hot Potato و Sai of Relief اعلام می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چالش ها، پاداش ها و موارد دیگر، ادامه مطلب را بخوانید.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان با استفاده از ایمیل متصل به اکتیویژن و نام بازی خود در سریع ترین زمان ممکن و کمترین قیمت (ضمانت قیمت) و امنیت پرداخت،

چالش های فصلی سیزن 8 کالاف دیوتی موبایل

Hot Potato

اولین چالش فصلی فصل 8 – ERROR 404 “سیب زمینی داغ” است و همراه با شروع فصل در دسترس خواهد بود. این چالش بازیکنانی را خواهد داشت که از تجهیزات کشنده انفجاری در مسابقات MP استفاده کنند، از جمله استفاده از نارنجک خوشه ای جدید به MP، که اکنون در Battle Pass موجود است. انجام تمام وظایف در این چالش 18000 BP XP و همچنین موارد زیر را برای بازیکنان به ارمغان می آورد:

مقالات مرتبط »     CoD Mobile Season 8 : حالت ها و رویدادهای جدید

  • Tokyo Escape BGM
  • FHJ-18 – Violet Fire
  • Avatar – Neon Dragon
  • ASM10 – Leonine Guardian

Sai of Relief

دومین چالش فصلی فصل، Sai of Relief است. همانطور که جناس نشان می‌دهد، این چالش بازیکنانی را به همراه خواهد داشت که از سلاح‌های غوغا استفاده می‌کنند و چگونه بازیکنان می‌توانند قفل سلاح سرد جدید Sai را باز کنند. با تکمیل وظایف در این چالش، بازیکنان بیش از 18000 BP XP و همچنین موارد زیر به دست خواهند آورد:

  • Kali Sticks – Violet Fire
  • New Melee Weapon – Sai
  • Oden – Violet Fire

سیزن 8 کالاف دیوتی موبایل با محتوای جدید است، بنابراین لطفاً مشکلاتی را که ممکن است در بازی مشاهده کنید گزارش دهید. مثل همیشه، از همه شما که برای گزارش این اشکالات در فضاهای انجمن ما وقت می گذارید، قدردانی می کنیم. تیم‌های ما مرتباً آن‌ها را زیر نظر دارند، بنابراین از هر کسی که مشکلی (کوچک یا بزرگ) را گزارش می‌کند و به بهتر شدن بازی برای همه کمک می‌کند، تشکر می‌کنیم.

 

نوشته قبلی

تعادل سلاح سیزن 8 کالاف دیوتی موبایل و هر آنچه باید بدانید

نوشته بعدی

جوایز بتل پس سیزن 8 کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید