رویداد Rogue Signal Public در وارزون : تاریخ انتشار و آنچه باید انتظار داشت

رویداد Rogue Signal Public

ایونت Rogue Signal Public در Warzone : تاریخ انتشار، آنچه را که باید انتظار داشت و …

رویداد Rogue Signal Public در وارزون در قلب گیم پلی پر اکشن جای گرفته است. این یک مأموریت مبتنی بر هدف 90 ثانیه‌ای که اپراتورها و تیم‌ها را وارد یک مسابقه شدید می‌کند. مخاطرات بالا هستند! با پول نقد، XP، و یک ذخیره پنهان پاداش منحصر به فرد برای گرفتن.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان، انواع پک های سی پی از بسته های 80 تا 10800 سی پی در اختیار شما قرار می گیرد.

فصل 2 در Warzone قرار است موج هیجان انگیزی از محتوا را به همراه داشته باشد. چهار نقشه جدید 6v6، یک نقشه جنگ جدید، یک ماموریت داستانی اضافی زامبی ها و بازگشت پیروزمندانه مپ Fortune’s Keep.
میخچه روی کیک معرفی بازی Ranked Play هم برای چند نفره و هم برای کالاف دیوتی وارزون است. خود را آماده کنید زیرا تصاحب مردگان در 7 فوریه 2024 (چهارشنبه، ۱۸ بهمن) آغاز می شود.

مقالات مرتبط »     نحوه دریافت Type 19 AR در کالاف دیوتی موبایل 2024 سیزن 2

همه چیز درباره رویداد Rogue Signal Public در وارزون

پس از دریافت یک اعلان، بازیکنان شاهد یک عنصر HUD جدید خواهند بود. که شامل هدف، تابلوی امتیازات و موقعیت تیمشان در مقایسه با حریفانشان است. sequence به صورت زیر آشکار می شود:

دریافت هدف:
همه تیم‌های شرکت‌کننده وظیفه یکسانی دارند :

  • خواه «بیشترین تعداد کشته‌ها را دریافت کنید»،
  • «بیشترین آسیب را به بازیکنان وارد کنید»
  • یا «باز کردن بیشترین حافظه پنهان».

هدف کامل:
تیم ها می توانند انتخاب کنند که در طول 90 ثانیه بعدی با هدف مقابله کنند. سپس به سه تیم برتر جوایز نقدی متفاوت و نشان دادن مکان ویژه Reward Cache اهدا می‌شود.

ادعای پاداش:
Reward Cache برای 30 ثانیه آینده غیرقابل دسترسی باقی می ماند. تیمی که با موفقیت کش را باز می کند، ابتدا پاداش را تضمین می کند. فصل 2 مجموعه‌ای از جوایز وسوسه‌انگیز را به ارمغان می‌آورد، از جمله یک سلاح شگفت‌انگیز از MWZ و دو آیتم دیگر که بعداً فاش خواهند شد.

شایان ذکر است که این پاداش‌ها تصادفی هستند، فراتر از مسابقه ادامه پیدا نمی‌کنند و یک لایه هیجان اضافی به تجربه کلی اضافه می‌کنند.

با راه‌اندازی رویداد Rogue Signal Public در وارزون، همه جوخه‌ها در یک ماموریت مبتنی بر هدف ۹۰ ثانیه‌ای، مانند «بیشترین حذف‌ها» یا «بیشترین آسیب را به بازیکنان دشمن وارد کنید» رانده می‌شوند. سه تیم برتر در تمام جوایز نقدی درون بازی مرتبط با رویداد قرار می‌گیرند. و همچنین به مکان یک Reward Cache ویژه نیز دسترسی خواهند داشت.

این رویداد با زمان محدود وعده تزریق دوز تازه‌ای از آدرنالین را به تجربه وارزون می‌دهد و بازیکنان را با چالش‌های غیرقابل پیش‌بینی و پاداش‌های فریبنده سرپا نگه می‌دارد. ماهیت پویای رویداد Rogue Signal Public تضمین می‌کند که هیچ دو مسابقه یکسان نیستند. و یک پیچ و تاب هیجان‌انگیز به منظره آشنای وارزون ارائه می‌دهد.

بنابراین، آماده شوید، با تیم خود هماهنگ شوید و برای رویارویی با اپراتورهای رقیب در این دیوانگی هیجان‌انگیز 90 ثانیه‌ای آماده باشید. Rogue Signal فراخوان می دهد و تنها ماهرترین و استراتژیک ترین تیم ها در تلاش برای کسب افتخار و پاداش پیروز ظاهر می شوند.

 

نوشته قبلی

نحوه دریافت Type 19 AR در کالاف دیوتی موبایل 2024 سیزن 2

نوشته بعدی

5 اسلحه برتر سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024 همراه با لود اوت ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید