خرید مدرن وارفار 3 برای پلتفرم ها به صورت زنده انجام می شود

فروش Modern Warfare 3 در تمام پلتفرم ها به صورت زنده انجام می شود : قیمت، نحوه خرید و …

در حال حاضر خرید مدرن وارفار 3 برای پلتفرم ها به‌رغم انتشار به‌تازگی منتشر شده است. دنباله مدرن وارفار 2 که در 10 نوامبر 2023 عرضه شد، اکنون با قیمت بسیار پایین‌تری در دسترس است. طرفداران اکنون می توانند هر دو نسخه استاندارد و نسخه Vault را به ترتیب با 30 و 20 درصد تخفیف کسب کنند.

یکی از مهم ترین مزیت های خرید از ارزان ترین سایت خرید سی پی امکان خرید تجهیزات و لوازم لازم برای نبردها برای شکست دادن رقبا است.

در حالی که این ممکن است به عنوان یک فروش تعطیلات واجد شرایط باشد، برخی از طرفداران حدس می زنند که تخفیف های فعلی تلاش های اکتیویژن برای ارائه بازی جدید به مخاطبان بیشتر است. ممکن است بازیکنان به یاد بیاورند که جامعه CoD در زمان عرضه از این عنوان رضایت خاصی نداشت.

صرف نظر از اینکه آیا این یک عامل برای فروش فعلی محسوب می شود، ممکن است بخواهید معاملات فعلی Modern Warfare 3 را بررسی کنید.

مقالات مرتبط »    تغییرات سلاح فصل 1 وارزون در آپدیت 14 دسامبر (همه تغییرات تعادل و نرف ها)

قیمت خرید مدرن وارفار 3 برای پلتفرم ها

قیمت خرید مدرن وارفار 3 برای پلتفرم ها بسته به نسخه ای که دریافت می کنید متفاوت است. تنها با 48.99 دلار می‌توانید نسخه استاندارد بازی را که در تمامی پلتفرم‌ها موجود است، امتیاز بگیرید. این شامل رایانه شخصی، ایکس باکس و پلی استیشن می شود. این 30٪ تخفیف از قیمت اصلی 69.99 دلار است. برای این نسخه، بازی دیجیتال کامل و بسته اپراتور Soap را دریافت می کنید.

با این حال، کسانی که قصد خرید مدرن وارفار 3 برای پلتفرم ها را با محتوای اضافی بیشتری دارند، می‌توانند نسخه Vault را با قیمت 79.99 دلار خریداری کنند. که 20 درصد تخفیف از قیمت اصلی 99.99 دلار است. این نسخه شامل بازی دیجیتال کامل، بسته اپراتور Soap، بسته اپراتور Nemesis، 2 خرک سلاح و بلکسل بتل پس + 30 Tier skips می باشد.

این فروش قرار است در اوایل ژانویه 2024 به پایان برسد.

نحوه خرید مدرن وارفار 3 برای پلتفرم ها

بسته به پلتفرمی که استفاده می‌کنید، راه‌های مختلفی برای دریافت بازی Modern Warfare با تخفیف وجود دارد.

برای رایانه شخصی، می توانید Modern Warfare 3 را در وب سایت رسمی Battle.net خریداری کنید. وارد حساب کاربری خود شوید و روی تب Call of Duty قرار دهید. MW3 را انتخاب کرده و روی خرید کلیک کنید. تخفیف باید به صورت خودکار اعمال شود.

برای کنسول ها، می توانید بازی را در فروشگاه ایکس باکس برای کاربران ایکس باکس و فروشگاه پلی استیشن برای بازیکنان پلی استیشن خریداری کنید.

پس از خرید مدرن وارفار 3 برای پلتفرم ها ، می توانید آن را دانلود و بازی کنید. این عنوان در حال حاضر تعداد زیادی محتوا و حالت های جدید را در فصل 1 ارائه می دهد. بنابراین بهتر است از این تخفیف برای تجربه این پیشنهادات جدید استفاده کنید.

 

نوشته قبلی

تغییرات سلاح فصل 1 وارزون در آپدیت 14 دسامبر (همه تغییرات تعادل و نرف ها)

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه رفع خطای مجوز 5 1200 کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید