نحوه پیدا کردن و کشتن Mimics در مدرن وارفار 3 زامبی ها

چگونه Mimics را در Modern Warfare 3 Zombies پیدا کنیم و بکشیم؟

در این مقاله، بازیکنان ساده‌ترین روش‌ها را برای یافتن و ردیابی Mimics در مدرن وارفار 3 زامبی ها و، ابزارهایی را برای از بین بردن آن‌ها با سهولت مطلق کشف خواهند کرد.

خشی از لیست گسترده آنتاگونیست های زامبی های Modern Warfare 3، Mimic ها یک دشمن کلاس خاص در بازی هستند. همانطور که از نام آنها برمی آید، Mimic ها موجوداتی هستند که تغییر شکل می دهند و این توانایی را دارند که خود را به عنوان تعدادی آیتم و اشیاء پنهان کنند و از این رو بازیکنان را فریب دهند. اینها اغلب شامل اسلحه، مهمات، جعبه های غارت، تجهیزات و غیره است.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل در سایت گیفت ارزان یک فرصت عالی برای گیمر هاست تا به تجربه‌ ای بهتر و هیجان‌ انگیزتر در دنیای بازی‌ ها دست یابند.

توانایی تغییر شکل Mimics همان چیزی است که آن را خطرناک‌ترین می‌کند و بازیکنان را مستعد حذف شدن توسط این دسته از زامبی‌ها در بازی می‌کند.

مقالات مرتبط »    رویداد The Boys vs The Seven در مدرن وارفار 3 : تاریخ انتشار مورد انتظار، آنچه شامل می‌شود و …

چگونه Mimics در مدرن وارفار 3 زامبی ها را پیدا کنیم؟

Mimics که یک زامبی کلاس خاص است. و در همه مکان‌های بازی در دسترس نیست. آنها معمولاً در مکان های زیر یافت می شوند:

  • مکان های اختصاص داده شده از طریق ماموریت های قرارداد HVT
  • شبکه های اتر
  • دژهای آلوده

ماموریت های قرارداد HVT

برای کاوش عمیق‌تر در مکان، ماموریت‌های قرارداد HVT احتمالاً ساده‌ترین وسیله برای ردیابی Mimics در مدرن وارفار 3 زامبی ها است. بازیکنان برای مکان یابی و کشتن موجود تعیین می شوند و می توانند برای همین موضوع به نقشه tac خود مراجعه کنند.

در حالی که همیشه بین Manglers یا Mimics درهم آمیخته است، شانس مواجهه با دومی با این گزینه بسیار بیشتر است.

شبکه های اتر و دژهای آلوده

آشیانه های اتر و دژهای آلوده بهترین گزینه بعدی شما برای یافتن این دشمنان هستند. اگرچه 100 درصد تضمین نیست، درصد نسبتاً بالایی از موفقیت در ارتباط با مکان یابی Mimic در این مکان ها وجود دارد.

چگونه Mimics را در مدرن وارفار 3 زامبی ها بکشیم؟

برای حذف آسان Mimics در مدرن وارفار 3 زامبی ها مراحل زیر را دنبال کنید:

دهان را هدف بگیرید

همه زامبی ها یک نقطه ضربه حیاتی دارند. و برای Mimics در مدرن وارفار 3 ، این دهان آنهاست. با دقت و حوصله، مطمئن شوید که مجله خود را در دهان Mimic می ریزید تا از حذف آسان در زمین اطمینان حاصل کنید. این نقطه ضعف، یعنی دهان آنها دائما درخشان خواهد بود. و به شما یک تخمین ایده آل از محل عکاسی می دهد.

اسلحه خود را قدرتمند کنید

یک راه حل پرهزینه و در عین حال موثر برای از بین بردن این زامبی های نخبه این است که اسلحه خود را تقویت کنید. فقدان قدرت شلیک بی مورد برخوردها را طولانی می کند. و با این روش، افزایش در خروجی آسیب به اندازه کافی قابل توجه خواهد بود تا اطمینان حاصل شود که می توانید به راحتی Mimic ها را در بازی حذف کنید.

معادن انرژی

معادن انرژی یک جایگزین عالی برای استفاده از Pack-a-Punch هستند. آنها یک ارتقاء میدانی موجود در مدرن وارفار 3 هستند. که به طور پیش فرض با Player Level 1 در بازی باز می شود.

برای استفاده بهینه از این ابزار کافی است در هنگام مواجهه با Mimics آن را روی زمین قرار دهید. این دشمنان را به دام خود بکشید و به سادگی آن را منفجر کنید.

 

نوشته قبلی

رویداد پسران در مقابل هفت در مدرن وارفار 3 : تاریخ انتشار و آنچه شامل می‌شود

نوشته بعدی

آیا دانلود و اجرای بازی وارزون در PS5 رایگان است یا خیر ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید