مولتی کیل در مدرن وارفار 3 چیست و چگونه می توان آن را دریافت کرد؟

کالاف دیوتی : Multikill در MW3 چیست و چگونه آن را به دست آوریم؟

به ثمر رساندن دو یا چند کشتن پشت سر هم به عنوان یک مولتی کیل در مدرن وارفار 3 محسوب می شود. و در اینجا هر چیزی که بازیکنان باید در مورد آن بدانند وجود دارد.

مولتی کیل در مدرن وارفار 3 چیست؟ تقریباً هر طرفدار کالاف دیوتی که مدرن وارفار 3 را خریداری کرده باشد، مشغول به کار بردن کاموهای استادانه در بازی است. برخی از چالش‌ها در مدرن وارفار 3 بازیکنان را ملزم می‌کند که یک multikill دریافت کنند. از جمله چالش‌هایی که برای پوسته‌های اسلحه‌های قابل آسیاب کردن وجود دارد.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان، انواع پک های سی پی از بسته های 80 تا 10800 سی پی در اختیار شما قرار می گیرد.

با این حال، بسیاری از مبتدیان از اصطلاح مولتی کیل در مدرن وارفار 3 بی اطلاع هستند. بنابراین، چنین کاربرانی اغلب در وظایفی که عبارت مذکور در مدرن وارفار III را نشان می‌دهند، گیر می‌کنند. خوشبختانه، خوانندگان می توانند پاسخ این سوال را که “مولتی کیل در مدرن وارفار 3 چیست؟” در راهنمای زیر پیدا کنند :

مقالات مرتبط »    گیم پلی DR-H Legendary (Kurohana Crate) رایگان فاش شد

مولتی کیل در مدرن وارفار 3 چیست و چگونه به آن امتیاز دهید – همه آنچه باید بدانید

برای کسانی که نمی‌دانند، می‌توان هر زمان که بدون در نظر گرفتن سلاح، دو یا چند حریف را در چند ثانیه بدون مرگ سریعاً از بین برد، یک Multikill در مدرن وارفار 3 دریافت کرد. این بدان معناست که بازیکنان باید حداقل یک دوبار بکشند تا یک کار شامل چند کش را در کالاف دیوتی: مدرن وارفار III انجام دهند.

با این حال، باید توجه داشته باشید که اگر برای کاموهای تسلط در MW3 به سختی ساییده شوند، بازی از آنها می خواهد که با یک اسلحه خاص چند کیل دریافت کنند. در عین حال، باید حداقل دو دشمن را در اسرع وقت اعدام کرد. در غیر این صورت، آنها ممکن است multikill دریافت نکنند.

معمولاً رگه‌های امتیازی یا مواد منفجره بهترین و ساده‌ترین راه‌ها برای به ثمر رساندن مولتی کیل در مدرن وارفار 3 هستند. با این حال، بازیکنان ممکن است نیاز داشته باشند که روی مهارت‌های خود سخت‌تر کار کنند تا با یک اسلحه خاص، دوبار یا تعداد بیشتری از کشتن‌های سریع را در MW3 انجام دهند.

علاوه بر این،

اگر بازیکنان مایل به ادعای مالتی‌کش با یک تفنگ خاص هستند، حالت‌هایی مانند Hardpoint و Domination از جمله گزینه‌های مناسب برای انجام همین کار هستند. هنگامی که اکثر حریفان مشغول دفاع از یک هدف خاص هستند، می توان به یک حمله همه جانبه برای ادعای چند قیل به راحتی اقدام کرد. قبل از حرکت به سمت جوخه دشمن، یکی دود یا نارنجک شوکر پرتاب کرد تا سردرگمی ایجاد کند.

جدا از Hardpoint و Domination، حالت War یکی دیگر از گزینه‌های عالی است. که در آن می‌توان مولتی‌کیل‌ها را نسبتاً سریع به ثمر رساند. بازیکنان می‌توانند در گوشه‌های خاصی از نقشه مدرن وارفار III کمپ بزنند و حریفان خود را غافلگیر کنند. با این حال، همچنین باید توجه داشت که کشتن سریع دو یا چند دشمن بدون مرگ در درجه اول به مهارت بازیکنان بستگی دارد.

 

نوشته قبلی

DR-H لجندری در کالاف دیوتی موبایل : اولین نگاه و گیم پلی

نوشته بعدی

اسنپدراگون موبایل مسترز 2024 شامل کالاف دیوتی موبایل و فری فایر است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید