Fury Kill در مدرن وارفار 3 چیست و چگونه آن را دریافت کنیم ؟

Fury Kill در Call Of Duty: MW3 چیست و چگونه می توان آن را دریافت کرد؟

این بازی به بازیکنان یک Fury Kill در مدرن وارفار 3 اهدا می کند. که حداقل چهار بازیکن را پشت سر هم و بدون مرگ حذف کنند.

Fury Kill در مدرن وارفار 3 چیست؟ و چگونه می توان آن را دریافت کرد؟ کالاف دیوتی: مدرن وارفار III ویژگی های بسیاری را از پیشینیان خود به کار گرفته است، از جمله چندین روش برای اعدام دشمنان. مدرن وارفار 3 همچنین دارای Fury Kill است. بخشی از چالش‌های درون بازی که به بازیکنان امکان می‌دهد XP و جوایز رایگان دریافت کنند.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان بازیکنان می توانند ویژگی ها و توانایی های جدیدی را دریافت کنند و از یک بازی هیجان انگیز و پر جنب و جوش لذت ببرند.

با این حال، مانند بسیاری از اصطلاحات COD دیگر، برخی از تازه‌کارها با Fury Kill در مدرن وارفار 3 و نحوه گلزنی آن در بازی آشنا نیستند. اگر شما هم به دنبال پاسخی برای این سوال هستید که “قاتل خشمگین در MW3 چیست؟” می‌توانید در راهنمای زیر پاسخ خود را بیابید:

مقالات مرتبط »    کاراکترها و گان اسکین سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل

A Fury Kill در MW3 چیست؟ – اصطلاح توضیح داده شده است

Fury Kill در مدرن وارفار 3 یک دستاورد “کشتن سریع” است. که بازیکنان می توانند پس از از بین بردن سریع چهار حریف بدون مرگ به آن دست پیدا کنند. بازیکنان باید با دست زدن به اسلحه، هدف گیری و تیراندازی سریع باشند تا چهار دشمن را از بین ببرند. و دستاورد چندکشتی مربوطه را در MW3 بدست آورند.

نحوه انجام مأموریت Fury Kill در مدرن وارفار 3

دستیابی به مدال Fury Kill در زامبی های مدرن وارفار چندان چالش برانگیز نیست. اما در حالت چند نفره می تواند مشکل باشد. بازیکنان می توانند به راحتی چهار حریف را با یک امتیاز مناسب اجرا کنند. و یک Fury Kill را به ثمر برسانند. با این حال، استفاده از اسلحه برای از بین بردن سریع چهار دشمن همیشه چالش برانگیز خواهد بود. به خصوص زمانی که بازیکنان تازه وارد بازی شده باشند.

از این رو، حالت‌های بازی مانند Hardpoint و Domination در نقشه‌های مقیاس کوچک برای به ثمر رساندن چهار حذف در چند ثانیه ایده‌آل هستند. معمولاً، دشمنان در مکان‌های خاصی شلوغ می‌شوند تا به طور دسته جمعی از اهداف خاص در حالت هاردپوینت یا سلطه دفاع کنند و گرفتن چهار قتل با همان سلاح را آسان‌تر می‌کنند.

علاوه بر این، بازیکنان می توانند نارنجک های بی حس کننده یا دودی را به سمت مکان دشمن پرتاب کنند تا هرج و مرج را آغاز کنند و با یک حمله همه جانبه از آن سود ببرند. از طرف دیگر، دشمنان به دام انداختن تخمگذاری یک راه مطلوب برای از بین بردن دشمنان ناآگاه در MW3 است. با این حال، بازیکنان باید قبل از اجرای برنامه‌های خود، تمام شرایط یک ماموریت خاص Fury Kill را در نظر بگیرند.

برای به ثمر رساندن Operator Fury Kill در مدرن وارفار 3 باید یک سلاح خاص (در صورت ذکر شده) تجهیز کرد. و به جای دشمنان هوش مصنوعی، بازیکنان واقعی را هدف گرفت.

 

نوشته قبلی

کاراکترها و گان اسکین سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

اسکین های سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل ؛ همه فاش شدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید