نحوه بدست آوردن کشتن های فراست دمیج در زامبی های مدرن وارفار 3

کشتن های فراست دمیج

چگونه در Modern Warfare 3 Zombies کشته های Frost Damage بدست آوریم؟

کشتن های فراست دمیج در زامبی های مدرن وارفار 3 ، همانطور که از نامش پیداست، حذف های ویژه ای هستند. که بازیکن را ملزم به ایجاد افکت های عنصری فراست بر روی زامبی ها می کند. گاهی اوقات از آنها خواسته می شود تا چالش های خاصی را در بازی یا ماموریت هایی مانند Freezer Burn انجام دهند. نیازی به گفتن نیست که معمولاً تنها چند سناریو وجود دارد که در آن از بازیکنان خواسته می شود که چنین کشتن هایی را دریافت کنند.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان، انواع پک های سی پی از بسته های 80 تا 10800 سی پی در اختیار شما قرار می گیرد.

با این اوصاف، همیشه می توان از راه خود برای گرفتن برخی از کشتن های فراست دمیج در بازی دست برد. چه برای به دست آوردن XP اضافی یا برای آسان کردن کارها برای شما، این کشتن های ویژه مزایای خود را دارند.

خوشبختانه راه‌های متعددی برای به دست آوردن چنین قتل‌هایی وجود دارد. می توانید از Cryo Freeze Mmo Mod (توصیه می شود)، ارتقاء Frost Blast Field یا نوشیدنی Elemental Pop Soda استفاده کنید. اگرچه همه این روش‌ها به شما نتایجی را که به دنبال آن هستید می‌رسانند، استفاده از مدهای Cryo Freeze Ammo بهترین راه برای انجام آن است.

این راهنما به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید به راحتی در زامبی‌های Modern Warfare 3 با استفاده از مدهای Cryo Freeze Ammo کشتن های فراست دمیج را دریافت کنید.

مقالات مرتبط »     مشکل چکینگ فور اپدیت وارزون : راه حل های ممکن، دلایل، و موارد دیگر

Mods Cryo Freeze Ammo را در زامبی های MW3 برای دریافت کشتن های فراست دمیج از کجا پیدا کنیم؟

در MW3 Zombies، راه‌های متعددی وجود دارد که می‌توانید مدهای Cryo Freeze Ammo Mods را برای به دست آوردن کشتن های فراست دمیج به دست آورید. شما معمولا آنها را در یک دژ آلوده یا یک آشیانه اتر پیدا خواهید کرد که تکمیل دومی آسان تر است. بیایید ببینیم چگونه می‌توانید به راحتی یک Aether Nest را تکمیل کنید و مدهای Cryo Freeze Ammo را دریافت کنید:

  • ابتدا روی صفحات زره، مهمات کافی و یک ماسک گاز قرار دهید.
  • نزدیکترین Aether Nest را پیدا کنید. اگر در پیدا کردن آن مشکل دارید، با نقشه تاکتیکی خود مشورت کنید. این مکان ها با یک شش ضلعی خاکستری با ساختارهای قطب نما که داخل آن کشیده شده اند نشان داده می شوند.
  • به مکان حرکت کنید و زامبی های داخل را از بین ببرید. با این حال، شما باید از بین بردن کیست هایی که در امتداد دیوارها تشکیل شده اند را در اولویت قرار دهید.
  • هنگامی که تمام کیست های لانه از بین می روند، گاز سمی محو می شود و زامبی ها دیگر به سمت شما نمی آیند.
  • پس از پاکسازی منطقه، یک حافظه پنهان اتر بزرگ ایجاد می شود. آن را باز کنید تا Mods را پیدا کنید. اگر Cryo Freeze Ammo Mods را در داخل این لانه پیدا نکردید، به سراغ بعدی روی نقشه بروید و مراحل فوق را تکرار کنید.

هنگامی که Cryo Freeze Ammo Mod را به دست آوردید، به سادگی آن را به سلاح اصلی خود مجهز کرده و با آن به زامبی ها شلیک کنید.

توجه داشته باشید:
اعمال این مد به همه عکس های شما جلوه اصلی نمی دهد. از این رو، توصیه می شود که ابتدا زامبی ها را به پاهای خود شلیک کنید تا زمانی که یخ زده شوند. سپس، آنها را به پایان برسانید تا کشتن های فراست دمیج را دریافت کنید.

برای اینکه بدانید آیا این مد را به درستی اعمال کرده اید، مراقب زامبی هایی باشید که هنگام شلیک منجمد می شوند. آنها قادر به حرکت نخواهند بود، زیرا پوشش یخی روی آنها تشکیل می شود.

این شامل همه چیزهایی است که باید درباره کشتن های فراست دمیج در زامبی های مدرن وارفار 3 بدانید.

 

نوشته قبلی

چکینگ فور اپدیت وارزون : راه حل های ممکن، دلایل، و موارد دیگر

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه قفل کردن درها در وارزون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید