نحوه باز کردن کامو Coherence در وارزون و مدرن وارفار 3 به صورت رایگان

باز کردن کامو Coherence

چگونه Coherence camo را در Warzone و MW3 باز کنیم؟

در این راهنمای کوتاه، نگاهی دقیق تر به نحوه باز کردن کامو Coherence در وارزون و مدرن وارفار 3 خواهیم داشت.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل برای خرید و استفاده از اسلحه، مهمات، لباس و غیره کاربرد دارد.

کامو کوهرنس در Warzone و MW3 یک جایزه رایگان است که می‌توانید با انجام یک چالش هفتگی به دست آورید. کامو را می توان به تمام سلاح های گرم موجود در بازی مجهز کرد و آن را واقعا منحصر به فرد می کند. این یک جایزه رایگان است. پس انتظار نداشته باشید که جلوه‌های پویا یا ردیاب فانتزی داشته باشد. در عوض، این یک استتار ساده است که تمام سلاح‌های بازی را با تغییراتی تازه ارائه می‌کند.

باز کردن کامو Coherence در وارزون و مدرن وارفار 3 به هیچ وجه چالش برانگیز نیست. اما می تواند بسیار وقت گیر باشد.

مقالات مرتبط »     بهترین اسم های کالاف دیوتی موبایل برای بازیکنان (2023)

نحوه باز کردن کامو Coherence در وارزون و مدرن وارفار 3 به صورت رایگان

برای باز کردن کامو Coherence در وارزون و مدرن وارفار 3، باید در مجموع هشت چالش هفتگی را تکمیل کنید. این ها را می توان در چند نفره، Warzone یا در Zombies تکمیل کرد. شما نیازی به تکمیل آنها در سه حالت بازی ندارید. زیرا هر حالت دارای چالش های منحصر به فردی است.

به عنوان مثال،

اگر شما مالک Modern Warfare 3 هستید، می‌توانید چالش‌های مخصوص چند نفره را تکمیل کنید. و نیازی به تکمیل چالش‌های بازی Zombies یا عنوان Battle Royale ندارید. با این حال، همانطور که قبلاً ذکر شد، به دلیل نحوه طراحی سیستم پیشرفت بازی، می تواند کاملاً زمان بر باشد.

درست است باید هشت چالش هفتگی را تکمیل کنید. اما این بازی از شما می‌خواهد که حداقل پنج چالش از هر هشت هفته در فصل 1 را تکمیل کنید. بنابراین، اگر می‌خواهید سلاح Coherence را داشته باشید، باید حداقل پنج چالش در هفته 1، پنج چالش در هفته 2 و غیره انجام دهید. تا زمانی که در هفته هشتم پنج چالش را تمام کنید.

تکمیل پنج چالش هفتگی نیز با یک آیتم منحصر به فرد به شما پاداش می دهد.

برای مثال، با انجام پنج چالش در هفته چهارم، قفل KR Intlas LSJ-3 Aftermarket Part را در عنوان باز خواهید کرد.

پس از اتمام پنج چالش از هر هشت هفته، کامو باز می شود. پس از نحوه باز کردن کامو Coherence ، به راحتی می توانید با دسترسی به منوی Gunsmith و تغییر کامو از آن، آن را به اسلحه مورد نظر خود مجهز کنید.

اگر در تلاش برای یافتن چالش‌هایی هستید که نیاز به تکمیل دارند، به سادگی به تب Event در بازی بروید. و برای مشاهده همه چالش‌ها، به تب Weekly Challenges دسترسی پیدا کنید.

لطفاً توجه داشته باشید:
این یک پوسته با زمان محدود در بازی است. وقتی فصل 1 تمام شد، دیگر نمی‌توانید آن را در دست بگیرید. بنابراین، اگر این کامو را دوست دارید، شروع به کار در اسرع وقت به شدت توصیه می شود.

این شامل همه چیزهایی است که درباره باز کردن کامو Coherence در وارزون و مدرن وارفار 3 باید بدانید.

گاهی اوقات، ممکن است بازی دچار مشکل شود و نشان ندهد که قفل کامو را باز کرده‌اید یا پیشرفت خود را برای چالش‌ها دنبال کنید. در این صورت، به سادگی بازی خود را مجدداً راه اندازی کنید. انجام این کار باید مشکل را حل کند و بازی شما باید شروع به شمارش پیشرفت شما همانطور که باید باشد.

 

نوشته قبلی

بهترین اسم های کالاف دیوتی موبایل برای بازیکنان (2023)

نوشته بعدی

چالش های هفته 8 وارزون و MW3 و نحوه تکمیل آنها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید