5 بهترین scorestreaks در کالاف دیوتی موبایل برای مسابقات چند نفره

پنج تا از بهترین اسکوراستریک های COD: MOBILE برای مسابقات Multiplayer

این راهنما در مورد برخی از بهترین scorestreaks در کالاف دیوتی موبایل برای حالت چند نفره به شما می گوید. کالاف دیوتی موبایل شامل 15 Scorestreaks است. اما شما فقط می توانید سه مورد از آنها را تجهیز کنید. انتخاب بهترین ها به شما شانس بیشتری در مسابقاتتان می دهد.

ارائه امکانات به کمک خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل شرایط لازم برای پیروزی مقابل رقبای شما و افزایش سطح بازی را فراهم می کند.

Scorestreak ها جزئی از اکثر بازی های کالاف دیوتی هستند. و کالاف دیوتی موبایل نیز از این قاعده مستثنی نیست. بازیکنان می‌توانند از سه ابزار مجهز Scorestreak در طول بازی‌های حالت چندنفره موبایل در کالاف دیوتی استفاده کنند. در زمانی که آنها killstreak‌ها را انجام می‌دهند (از سه تا 20 کشتن متوالی). بهترین scorestreaks در کالاف دیوتی موبایل می تواند تاثیر تعیین کننده ای در مسابقات Team Deathmatch، Domination و Hardpoint داشته باشد. اینها پنج مورد از بهترین scorestreaks در کالاف دیوتی موبایل (بدون ترتیب خاصی) هستند.

مقالات مرتبط »     اسکین کالاف دیوتی موبایل 2023 : چهارمین سالگرد (لجندری و حماسی)

5 بهترین scorestreaks در کالاف دیوتی موبایل برای مسابقات چند نفره

1. اسلحه نگهبانی (800 امتیاز)

Sentry Gun یک مسلسل بدون سرنشین است. که به طور خودکار به سمت دشمنانی که در محدوده آن حرکت می کنند شلیک می کند. این یکی از بهترین scorestreaks در کالاف دیوتی موبایل برای بازی‌های Domination و Hardpoint است. که در آن باید از نقاط گرفته شده روی نقشه دفاع کنید و نگه دارید. یک Sentry Gun که روی نقطه‌ای که تیم شما در اختیار دارد قرار می‌گیرد، بازیکنان مهاجم را از بین می‌برد. Sentry Gun زمانی می تواند موثرتر باشد که از اسلحه محافظت کنید تا از تخریب آن توسط دشمنان جلوگیری کنید.

2. VTOL (1600 امتیاز)

کشتی جنگی VTOL مخرب ترین اسکوراستریکی است که می توانید تجهیز کنید. این یک کشتی جنگی پرنده بزرگ است که شما را قادر می سازد تا دشمنان را در نقشه زیر خود هدف قرار داده و منفجر کنید. همانطور که شما در حال شلیک توپ های VTOL هستید، برای دشمنان سخت تر است که آن کشتی جنگی را ساقط کنند تا Stealth Chopper Scorestreak. از نظر تعداد کشتارهایی که به طور بالقوه می توانید با آن جمع آوری کنید، VTOL ممکن است بهترین مورد باشد.

با این حال، بهترین scorestreaks در کالاف دیوتی موبایل یکی از بالاترین نیازهای killstreak را نیز دارد. برای استفاده از VTOL باید 1600 امتیاز killstreak جمع آوری کنید. که برابر با 16 کشتار متوالی است. بنابراین، اکثر بازیکنان احتمالاً شانس زیادی برای استفاده از VTOL نخواهند داشت. اگر از آن دسته بازیکنانی هستید که می‌توانید 16 کش متوالی را با نظم انجام دهید، قطعاً این امتیاز برای شماست!

3. بمب هسته ای (2000 نقطه)

این یک Scorestreak مخفی است که می توانید از سطح 20 بدون تجهیز استفاده کنید. بمب هسته ای، همانطور که ممکن است حدس بزنید، یک انفجار هسته ای را به راه می اندازد که همه دشمنان را نابود می کند. بنابراین، این Scorestreak زمانی که آن را فعال می‌کنید، به پنج قتل تضمین شده می‌رسد. این اساساً چهارمین امتیاز برای همه بازیکنان در سطح 20 یا بالاتر است. با این حال، تعداد کمی از بازیکنان می توانند 20 کشتن متوالی مورد نیاز برای شلیک این بمب A را در طول مسابقات انجام دهند.

4. پهپاد (400 امتیاز)

بر خلاف سایر Scorestreaks، پهپاد یک سلاح نیست. این یک وسیله نقلیه هوایی بدون سرنشین است. که موقعیت های دشمن را در نقشه کوچک، برای همه بازیکنان تیم شما، با نقاط قرمز برای مدت زمان محدود مشخص می کند. بنابراین، پهپاد در اصل یک دستگاه راداری است که مواضع دشمن را شناسایی می کند.

مسلماً پهپاد به اندازه پهپادهایی مانند VTOL یا بمب هسته ای ویرانگر نیست. با این حال، این هنوز یک ابزار ارزشمند است که به شما نشان می دهد دشمنان کجا در کمین هستند. کشتن دشمنان تا حدودی آسان تر است وقتی بدانید آنها در کجای نقشه هستند. پهپاد همچنین شما را از برخورد با گروهی از دشمنان در یک اتاق یا گوشه ای نجات می دهد. از آنجایی که تنها چهار قتل متوالی پهپاد را فعال می‌کند، می‌توانید از این دستگاه مفید با نظم بسیار بیشتری نسبت به پهپادهای VTOL و پیشرفته استفاده کنید.

5. XS1 GOLIATH (900 امتیاز)

XS1 Goliath یک لباس مکانیزه دستی است که به شدت زره پوش و مجهز به یک مینی تفنگ شلیک سریع است که شبیه به یک مسلسل است. هنگامی که به یکی از اینها می پرید، می توانید چندین دشمن را به راحتی از بین ببرید. XS1 Goliath کمی کند است و کاملاً تخریب ناپذیر نیست، اما هنوز هم می توانید با آن قتل عام بزرگی انجام دهید. بنابراین، این یک امتیاز دیگر است که می تواند تأثیر تعیین کننده ای در مسابقات داشته باشد.

اینها برخی از بهترین scorestreaks در کالاف دیوتی موبایل هستند. که می‌توانند در صورت فعال شدن، مسابقات بیشتری را برای شما به ارمغان بیاورند. پهپاد و Sentry Gun امتیازهای کم و متوسط توصیه می شوند. سپس از میان XS1 Goliath و VTOL High-point Scorestreaks را انتخاب کنید.

 

نوشته قبلی

اسکین کالاف دیوتی موبایل 2023 : چهارمین سالگرد (لجندری و حماسی)

نوشته بعدی

کالاف دیوتی در نینتندو سوییچ در سال 2023 در دسترس است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید