کالاف دیوتی موبایل سیزن 9 دارای 2 حالت زامبی است

Call of Duty Mobile Season 9 دارای دو Zombies Mode خواهد بود

کالاف دیوتی موبایل سیزن 9 حالت‌های زامبی جدیدی را اعلام می‌کند که در فصل جدید منتشر می‌شوند. که یک تم مناسب برای جشن هالووین به ارمغان می‌آورد.

  • فصل نهم، Graveyard Shift را با دو حالت زامبی، Zombies Classic و Undead Siege معرفی می‌کند که هر دو چالش‌های شدید بقا را ارائه می‌کنند.

  • بازیکنان می‌توانند منتظر یک نبرد پاس جدید در فصل 9 باشند که شامل امتیاز Launcher Plus، به‌روزرسانی‌های Mythical Weapon Draw، و جوایزی مانند سلاح مرگ‌بار CX-9 – Lethal Hollow می‌شود.

  • علیرغم اینکه Call of Duty: Warzone Mobile در حال توسعه است، توسعه دهندگان گفته اند که Call of Duty Mobile همچنان پشتیبانی دریافت می کند.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل برای خرید و استفاده از اسلحه، مهمات، لباس و غیره کاربرد دارد.

کالاف دیوتی موبایل سیزن 9 دو حالت زامبی را معرفی کرده است که در فصل آینده در دسترس خواهند بود. جامعه Call of Duty با انتشار Modern Warfare 3 در ماه نوامبر سال پرمشغله ای را پشت سر می گذارد. قبل از آن، بازیکنان Call of Duty Mobile فصل جدیدی با محتوای جدید دریافت خواهند کرد.

Call of Duty Mobile در حال حاضر در فصل 8 است که این ماه شروع شده است. با نام ERROR 404، نکته برجسته اضافه شدن نقشه چند نفره جدید Kurohana Metropolis است، منطقه ای با موضوع علمی تخیلی در مرکز شهر با نبردهای تن به تن ثابت. لیست‌های پخش بخشی از DNA Call of Duty هستند و نسخه موبایل تیرانداز Super Slide را دریافت کرده است، جایی که بازیکنان در حالت‌های بازی با اسلایدهای طولانی‌تر برای همه اپراتورها روبرو می‌شوند. فصل هشتم Call of Duty Mobile تفنگ شاتگان آرگوس را عرضه کرد که بالاترین برد کشتار یک تیر را در کلاس خود دارد.

کالاف دیوتی موبایل سیزن 9 دو حالت زامبی را اعلام کرده است.

فصل جدید با عنوان Graveyard Shift دارای تم هالووین است و در 4 اکتبر ساعت 5 بعد از ظهر به وقت محلی شروع می شود. در حالت Zombies Classic، بازیکنان به Shi no Numa، مرداب مرگ، یکی از نقشه‌های زامبی Call of Duty: Black Ops 3 بازخواهند گشت. جوخه ها با انبوهی از زامبی ها روبرو می شوند که با پیشرفت دور، کشنده تر می شوند. در حالت Undead Siege، بازیکنان وارد یک نسخه زامبی شده از نقشه نبرد رویال Isolated می شوند تا با متحدان خود به مدت پنج روز و پنج شب زنده بمانند.

مقالات مرتبط »    مقایسه Kilo 141 و LK 24 ؛ قوی ترین AR های کالاف دیوتی موبایل

علاوه بر دو حالت زامبی، کالاف دیوتی موبایل سیزن 9 یک بتل پس جدید نیز به همراه خواهد داشت. نکته برجسته نبرد پاس، امتیاز Launcher Plus است که در فصل 12 Call of Duty Mobile 2020 منتشر شد. این امتیاز با افزودن مهمات اضافی، عملکرد لانچرها را به طور قابل توجهی افزایش می دهد و شانس کسب امتیازی را که بازیکن با لانچر مجهز حذف می کند، افزایش می دهد. The Mythical Weapon Draw با معرفی سلاح جدید CX-9 – Lethal Hollow به‌روزرسانی می‌شود، در حالی که بازیکنان می‌توانند جوایز دیگری مانند Kestrel – Blessed Hollow Operator Skin را دریافت کنند.

انتشار Call of Duty: Modern Warfare 3 تنها خبری نیست که جامعه Call of Duty را هیجان زده کرده است. Call of Duty: Warzone Mobile سال گذشته معرفی شد و قول می‌دهد تجربه‌ای را که برای رایانه‌های شخصی و بازیکنان کنسول‌ها شناخته شده است را به دستگاه‌های تلفن همراه بیاورد. اما علیرغم این اعلامیه، توسعه دهندگان قبلاً تضمین کرده اند که Call of Duty Mobile به نفع Warzone Mobile «خروج تدریجی» نخواهد شد. پشتیبانی همیشگی با رویدادها، فصل‌ها و سلاح‌های جدید، نشان‌دهنده تعهد توسعه‌دهندگان به تازگی و جذاب نگه داشتن Call of Duty Mobile برای بازیکنان است.

 

نوشته قبلی

نحوه دریافت انواع اسکین BlackCell Spawn در وارزون 2 و مدرن وارفار 2

نوشته بعدی

فصل 9 کالاف دیوتی موبایل با عنوان Graveyard Shift در 4 اکتبر پخش می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید