راهنمای کالاف دیوتی موبایل برای بازیکنان مبتدی

راهنمای کالاف دیوتی

راهنمای مبتدی برای بازیکنان در Call Of Duty Mobile

Call of Duty Mobile یک تیرانداز محبوب است که به خاطر اکشن سریع و گیم پلی رقابتی خود شهرت دارد. راهنمای کالاف دیوتی موبایل برای بازیکنان مبتدی به طرفداران جدیدتر در مورد نحوه انجام بازی اطلاعات می دهد.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل دسترسی به تمامی عناصر و ویژگی های بازی آسان خواهد شد.

برخلاف پابجی یا فورتنایت، سطوح مختلفی وجود دارد که باید برای تقویت سلاح‌های مورد علاقه‌شان قفل آن‌ها را باز کرد. بنابراین باید سیستم ارتقاء سطح را بشناسند و در عین حال با مناطق مختلف نقشه نیز آشنا شوند.

مقالات مرتبط »    چگونه با 120 FPS در Warzone در PS5 بازی کنیم؟

راهنمای کالاف دیوتی موبایل برای بازیکنان مبتدی

CODM به طور فزاینده ای رقابتی می شود زمانی که بازیکنان به رتبه “Veteran (کهنه سرباز)” رسیدند. همیشه ایده خوبی است که از یک راهنمای کالاف دیوتی موبایل برای بازیکنان مبتدی کمک بگیرید. بازیکنان باید از تاکتیک‌های مختلف، بازی تیمی استراتژیک و بهترین استفاده از دکمه‌های اسپرینت، پرش و اسلاچ استفاده کنند.

در این راهنمای کالاف دیوتی موبایل برای بازیکنان مبتدی، ما به چهار وظیفه ضروری نگاه می‌کنیم. که یک تازه‌کار باید انجام دهد تا در بازی تیراندازی رقابتی از همان ابتدا بهتر شود.

1. انتخاب کنید

سلاح های مورد علاقه خود را از هر دسته انتخاب کنید. سپس سطح آنها را به حداکثر برسانید. هرچه سطوح آنها را بیشتر کنید، پیوست‌ها و امتیازات بهتری برای سلاح باز می‌کنید. بازیکنان Call of Duty Mobile باید یک تفنگ Assualt ترجیحی (AR)، تفنگ ساب ماشین (SMG)، شاتگان (SG)، تفنگ سبک ماشین (LMG) و یک تفنگ تیرانداز یا تیرانداز داشته باشند.

بیش از 100 اسلحه در Call of Duty Mobile وجود دارد. با هر یک از آنها تمرین کنید و قبل از مشخص کردن بهترین ها، به عقب نشینی، ظرفیت مهمات و آسیب آنها توجه کنید. اگر می‌خواهید به متا تمایل داشته باشید، می‌توانید پنج تفنگ برتر در CODM را انتخاب کنید که شامل AK117 مورد علاقه و Fennec سریع شلیک می‌شود.

2. نقشه ها را به خاطر بسپارید

آگاهی از محیط اطراف برای مقابله با دشمن کلیدی است. اما آگاهی از نقشه کلید پیروزی در یک دور است. بازیکنان Call of Duty Mobile باید با هر نقشه، به خصوص نقشه های Crash، Crossfire و Firing Range آشنا شوند. نقشه های فوق دارای فضاهای باز و ساختمان هستند. بنابراین بازیکن باید نقاط کمپینگ و مناطق پرخطر را بشناسد تا یک بازی خوب (GG) داشته باشد.

در ابتدای سفر Call of Duty، بازیکنان به احتمال زیاد با ربات‌ها مطابقت دارند. وقت خود را به کاوش در نقاط مختلف روی نقشه اختصاص دهید. (در حالی که ربات ها را شکست می دهید). و نقاط اختناق، نقاط مخفی، نقاط کمپینگ و واضح ترین مسیرهایی را که بازیکنان برای وارد شدن به عمل طی می کنند، یاد بگیرید. دومی موقعیت های خوبی برای پرتاب نارنجک یا مین ایجاد می کند.

3. به قبیله ای بپیوندید که در مورد Call of Duty: Mobile جدی است

قفل کلن های کالاف دیوتی موبایل پس از رسیدن بازیکنان به سطح 5 باز می‌شود. می‌توانید یک قبیله ایجاد کنید و دوستان خود را دعوت کنید یا به یک قبیله موجود بپیوندید. مزیت قبیله ها این است که بازیکنان می توانند با دوستان یا هم قبیله های خود ارتباط برقرار کرده و بازی کنند. و در نتیجه کار تیمی خود را برای حالت های Ranked Multiplayer یا Battle-Royale توسعه دهند. کلن وارها و رویدادهای دیگر نیز به بازیکنان امتیاز XP بالا و لباس‌های جذاب و منحصر به فرد پاداش می‌دهند.

4. بازی چهار انگشتی یا پنجه ای شش انگشتی را بیاموزید

استفاده از انگشت شست برای کشیدن ماشه روی دشمنان هرگز ایده خوبی نیست. زیرا کنترل عقب نشینی افقی/عمودی را با وجود استفاده از ژیروسکوپ دشوارتر می کند. نکته اصلی در این راهنمای کالاف دیوتی موبایل برای بازیکنان مبتدی این است که شما باید به تعداد انگشتان خود را روی صفحه قرار دهید. برای آشنایی با تنظیمات رابط کاربری از بهترین راهنمای پنجه چهار انگشت ما کمک بگیرید.

علاوه بر این، توصیه می‌کنیم از طریق بخش تنظیمات بازی، کنترل‌ها را مجدداً نقشه‌برداری کنید تا دسترسی به هر دکمه/اعلان برای انگشتان شما آسان‌تر باشد. تنظیمات بیشتری مانند ADS، ژیروسکوپ و حساسیت دامنه را تنظیم کنید و با استفاده از آنها راحت باشید.

این تمام چیزی است که در راهنمای کالاف دیوتی موبایل برای بازیکنان مبتدی وجود دارد. روزانه در DeathMatch، Search & Destroy و حتی Battle Royales تمرین کنید. مهمتر از همه، از بازی لذت ببرید.

 

نوشته قبلی

نحوه بازی با 120 FPS در وارزون برای PS5

نوشته بعدی

نحوه دریافت رایگان پک Raceway 2080 در وارزون از طریق پرایم گیمینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید