بردهای مدار در زامبی های MW3 را کجا پیدا کنیم؟

بردهای مدار در زامبی های MW3

Circuit Boards را در Modern Warfare 3 Zombies کجا پیدا کنیم؟

اجازه دهید نگاهی به بهترین راه برای ایمن سازی بردهای مدار در زامبی های MW3 بیندازیم.

Call of Duty Modern Warfare 3 Zombies فهرستی از غارت‌های مختلف از جمله مدهای مهمات مانند بردهای مداری را ارائه می‌کند. اینها آیتم‌های مهمی هستند که ممکن است نتوانند بارگیری شما را قوی‌تر کنند، اما می‌توانند برج‌های Deadbolt خاصی را روی نقشه برای مبارزه با رئیس‌های زامبی و انبوهی فعال کنند. با این حال، اگر بدون راهنمایی مناسب در اطراف نقشه پرسه بزنید، یافتن این موارد می تواند دشوار باشد.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از سایت گیفت ارزان به شما کمک می کند از آنها برای پیشرفت و موفقیت در جنگ استفاده کنید.

مدرن وارفار 3 زامبی ها (MWZ) ممکن است مانند همتای چندنفره خود سریع نباشد. اما می تواند بازیکنان را در موقعیت های چالش برانگیزی قرار دهد که بقا به یک امر لوکس تبدیل می شود. شما باید غارت مورد نیاز را جمع آوری کنید. انبوهی از انبوهی ها و اردوگاه های مزدور را پاکسازی کنید. و سلاح خود را در مدت زمان تعیین شده ارتقاء دهید تا بتوانید با هیولاهای رئیس مبارزه کنید.

مقالات مرتبط »     آموزش کامل نحوه قفل کردن درها در وارزون

چگونه می توان بردهای مدار در زامبی های MW3 را دریافت کرد؟

در اینجا راهنمای کوتاهی وجود دارد که می توانید از آن برای یافتن بردهای مدار در زامبی های MW3 برای برج های Deadbolt استفاده کنید:

  • بازی خود را اجرا کنید و وارد حالت زامبی شوید.
  • بارگذاری و ماموریت مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس یک جلسه جدید را شروع کنید.
  • هنگامی که انیمیشن تخم ریزی به پایان رسید، نقشه خود را تغییر دهید و نمادهای برجک را پیدا کنید. اینها اهداف شما هستند که می توانید از تابلوهای مدار استفاده کنید.
  • برای دسترسی به این تخته ها باید دژهای آلوده را پاک کنید. با این حال، این احتمال نیز وجود دارد که آن را در جعبه های غارت اردوگاه مزدور پیدا کنید.
  • پس از به دست آوردن این تخته های مدار، باید آنها را در کیف خود قرار دهید و به یکی از برجک های مشخص شده روی نقشه بروید.
  • بسته به ماموریت یا نیاز خود، می توانید به نزدیکترین برجک سفر کنید.
  • پس از رسیدن به آن، باید با آن تعامل داشته باشید و یکی از بردهای مدار را در داخل موجودی برجک قرار دهید. این آن را فعال می کند و به شما کمک می کند زامبی ها، باس ها و دیگر هیولاها را در محدوده موثر آن حذف کنید.

مهم است که توجه داشته باشید:
شما باید بردهای مود شده را برای عملکرد برجک ها پیدا کنید. تابلوهای مدار یک نوع منحصر به فرد از مد مهمات هستند که توسط برجک های Deadbolt استفاده می شود. اما نمی توان آنها را به تفنگ های شما مجهز کرد.

یک راه سریع‌تر برای ایمن کردن بردهای اصلاح‌شده، پاک کردن دژهای آلوده در منطقه تهدید متوسط است. اینها ابزارهایی را در اختیار شما قرار می دهند تا تقریباً هر بار برجک ها را روشن کنید. با این حال، ممکن است در مورد برخی از برجک های روی نقشه با مشکلاتی مواجه شوید.

ممکن است تعداد کمی از برجک ها در تیراندازی در یک نقطه گیر کنند. که باعث می شود توانایی هدف گیری آن از بین برود. اگر در چنین موقعیتی قرار گرفتید، بهتر است به مکان دیگری بروید و برجک دیگری را روی نقشه فعال کنید.

 

نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه قفل کردن درها در وارزون

نوشته بعدی

نحوه بازی با 120 FPS در وارزون برای PS5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید