بررسی وضعیت سرور کالاف دیوتی : آیا سرورها از کار افتاده‌اند؟

سرورهای Call Of Duty از کار افتاده اند؟ چگونه وضعیت سرور را بررسی کنیم؟

این راهنما روش های مختلف بررسی وضعیت سرور کالاف دیوتی را ارئه می دهد.

میلیون‌ها بازیکن از زمان انتشار اولین قسمت در سال 2003، بازی‌های کالاف دیوتی را انجام داده‌اند. آیا سرورهای کالاف دیوتی از کار افتاده‌اند؟ این راهنما را علامت گذاری کنید زیرا به محض مشاهده خطایی در وضعیت سرور، به طور مداوم آن را به روز می کنیم.

حتی اگر سرورها آنلاین هستند، بازیکنان ممکن است به دلیل خطاهای مختلف از بازی کالاف دیوتی جدا شوند.

ارائه امکانات به کمک خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل شرایط لازم برای پیروزی مقابل رقبای شما و افزایش سطح بازی را فراهم می کند.

کالاف دیوتی یک فرنچایز عظیم است که شامل تیراندازی های اکشن فوق العاده مانند مدرن وارفار و بلک اپس می شود. اکتیویژن برای هر عنوان یک سرور مجزا دارد. اما عملکرد سرور میزبان اصلی در عملکرد روان بازی ها ضروری است.

مقالات مرتبط »    نحوه دریافت D13 SECTOR در کالاف دیوتی موبایل با آمار و پوسته

بررسی وضعیت سرور کالاف دیوتی : سرورها از کار افتاده اند؟

در حال حاضر تمامی سرورهای کالاف دیوتی فعال هستند. این بدان معنی است که شما وارد قسمت مورد علاقه خود از بازی تیراندازی می شوید. و در حالت های تک نفره یا چند نفره به رقابت می پردازید.  مدرن وارفار 3 نیز در تاریخ 10 نوامبر 2023 منتشر شده است. بنابراین انتظار می رود هیاهو دنیای بازی را فرا بگیرد.

حتی اگر سرورها آنلاین هستند، بازیکنان ممکن است از بازی کالاف دیوتی جدا شوند. این به دلیل مشکلات مختلفی رخ می دهد. مانند تأخیر زیاد، سرعت ناپایدار یا کند اینترنت، فایل های خراب بازی و غیره.

در اینجا چند راه برای بررسی وضعیت سرور کالاف دیوتی وجود دارد. تا بدانید که آیا مشکل از طرف شما است یا میزبان؟

  • برای بررسی اینکه آیا اقساط COD برداشته شده است یا خیر، به صفحه پشتیبانی اکتیویژن بروید. برای انتخاب عنوان از گزینه سمت راست صفحه استفاده کنید.
  • صفحه Call of Duty Downdetector اطلاعات بی‌درنگ درباره مشکلات سرور در 24 ساعت گذشته ارائه می‌دهد. وب سایت شخص ثالث هر ساعت به روز رسانی های دقیق را ارائه می دهد.
  • برای به‌روز نگه داشتن خود در مورد آخرین اخبار، پیشرفت‌ها، تعمیر و نگهداری و خرابی سرور در بازی، اکانت رسمی X Call of Duty Updates را دنبال کنید.
  • به انجمن Reddit از کالاف دیوتی بپیوندید. بازیکنان می توانند اطلاعاتی در مورد Warzone، Modern Warfare، Black Ops و بسیاری از قسط های دیگر دریافت کنند.

گیمرها قبل از اینکه بپرسند «سرورهای Call of Duty خراب هستند؟» باید اطمینان حاصل کنند که اتصال اینترنتی پایداری دارند و مشکلی در سخت افزارشان وجود ندارد. در صورتی که سرورها کار می کنند اما عنوان کالاف دیوتی به طور مداوم حتی پس از عیب یابی با خطا مواجه می شود، شکایت خود را در صفحه پشتیبانی اکتیویژن ثبت کنید.

 

نوشته قبلی

نحوه دریافت D13 SECTOR در کالاف دیوتی موبایل با آمار و پوسته

نوشته بعدی

سرور تست سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل : لینک دانلود و موارد دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید