Warzone Mobile : تاریخ انتشار، مناطق در دسترس و موارد دیگر

Call of Duty Warzone Mobile : تاریخ انتشار، مناطق در دسترس و …

  • اکتیویژن انتشار Warzone Mobile را به تعویق انداخت و آن را به سال 2024 موکول کرد.

  • بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند که نقشه های محبوب Verdansk و Rebirth Island در این تکرار بازگردند.

  • هنوز تاریخ رسمی منتشر نشده است، اما یک پنجره انتشار در بهار 2024 برای انتشار پیش بینی شده است.

مدت هاست که طرفداران در سراسر جهان منتظر انتشار Warzone Mobile هستند. پیش از این، اکتیویژن تاریخ انتشار را در سال 2023 وعده داده بود. اما می‌توانست این وعده را تنها برای چند منطقه منتخب محقق کند. بنابراین، دیگران به این فکر می‌کنند که چه زمانی می‌توانند میدان جنگ کاملاً جدید Warzone را تجربه کنند.

ارائه امکانات به کمک خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل شرایط لازم برای پیروزی مقابل رقبای شما و افزایش سطح بازی را فراهم می کند.

اکتیویژن اعلام کرده است که زمان شیرین خود را قبل از انتشار بازی می گذراند و تاریخ آن به سال آینده موکول شده است. در حالی که تاریخ خاصی برای اشاره نداریم، بازیکنان می‌توانند منتظر یک پنجره انتشار در بهار 2024 باشند. توسعه دهندگان می‌خواهند بازی را قبل از عرضه جهانی در همه جا، اصلاح و پرداخت نهایی انجام دهند.

مقالات مرتبط »     آموزش کامل نحوه گرفتن EM2 در کالاف دیوتی موبایل 2023

Call of Duty Warzone Mobile

تاریخ انتشار

انتشار جهانی Warzone Mobile برای بهار 2024 برنامه ریزی شده است. علیرغم این تاخیر، انتشار محدودی در مناطق منتخب از جمله استرالیا، شیلی، نروژ و سوئد اتفاق افتاده است. این به عنوان فرصتی برای اکتیویژن برای جمع‌آوری بازخورد ارزشمند بازیکنان، انجام رفع اشکال و آزمایش استرس بازی در سناریوهای دنیای واقعی است.

کریس پلامر، رئیس استودیو مشترک، انتظارمان را به پایان رساند و گفت: «چند چیز دیگر داریم که می‌خواهیم قبل از انتشار در سراسر جهان در بهار 2024، آن‌ها را اصلاح کنیم.» این به این معنی است که بازیکنان در مناطق دیگر باید مدتی منتظر بمانند تا همه چیز مرتب شود.

ویژگی ها و نقشه های بازی

اکتیویژن قصد دارد با این بازی تجربه جدیدی را برای طرفداران فراهم کند. همچنین مشخص شده است که این بار بازی دارای بیش از 120 لابی بازیکن به طور همزمان خواهد بود. این برای بسیاری تعجب آور است، زیرا Warzone Mobile یک بازی موبایلی است. با این وجود یک حرکت قابل تقدیر است. این بازی همچنین دارای یک بتل پس مشترک و همچنین cross-progression با تکرارهای دیگر مانند مدرن وارفار 2، وارزون 2 و مدرن وارفار 3 است که به تازگی منتشر شده است.

Warzone Mobile حالت‌های بازی بسیاری را معرفی می‌کند که قبلاً در رایانه‌های شخصی و همتایان کنسول آن دیده شده‌اند.

  • بتل رویال (Solo، Duos، Trios و Quads)
  • Resurgence (Solo، Duos، Trios، و Quads)

این مجموعه متنوع از حالت‌ها به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا تجربه Warzone Mobile خود را با سبک بازی دلخواه خود، از ماجراجویی‌های انفرادی تا چالش‌های مبتنی بر تیم، تنظیم کنند.

این یک بازی امیدوارکننده اکتیویژن است که با استودیوهای مختلف همکاری کرده است تا بهترین تجربه بازی را در اختیار بازیکنان قرار دهد. اینها شامل تیم موبایل داخلی جدید آن، استودیو Solid State و دیگر استودیوهای مشهور است. مانند Digital Legends، Beenox، Activision Shanghai و Demonware.

نقشه ها

نقشه های محبوبی مانند Verdansk و Rebirth Island از نسخه اصلی بازی نیز در اینجا بازمی گردند. علاوه بر این، نقشه های اضافی نیز در آینده گنجانده خواهد شد.

در زمان انتشار، Warzone Mobile دارای Verdansk خواهد بود. که به بازیکنان امکان می‌دهد نقاط علاقه (POI) کلاسیک مانند Downtown، Super Store و Dam را کشف کنند. عناصر آشنا که قبلاً مشخص شده بودند نیز در سرتاسر Verdansk پراکنده خواهند شد. اینها شامل Buy Stations، Gulag و Contracts هستند که تجربه ای نوستالژیک و غوطه ور را برای بازیکنان فراهم می کنند.

انتظارات جهانی برای این بازی همچنان ادامه دارد و طرفداران به سال 2024 نزدیکتر می شوند. در حالی که هنوز تاریخ رسمی مشخص نشده است، ما مطمئن هستیم که اکتیویژن به زودی به گمانه زنی های ما پایان خواهد داد.

 

نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه گرفتن EM2 در کالاف دیوتی موبایل 2023 سیزن 11

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه رفع خطای لاگین فیسبوک کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید